כשפורסמו שמות ההרוגות בתאונת האוטובוס- הצטמררתי כולי ולא הפסקתי לדמוע

המנוחה רוחמה רוזן ע"ה בת 27 בפטירתה, נהרגה בתאונת האוטבוס 10/2/19 הייתה תלמידת שיח סוד, מה שמגדירים היום "ילדה מיוחדת", למרות שהמגדירים אינם יודעים כלל על משמעותו של תואר מיוחד שכזה

11/02/19 | ו' אדר א' התשע"ט

 

כל שנה רואים ניסים בהילולת רבי מאיר בעל הנס - השנה גם אתם תזכו בע"ה! לחצו כאן, השירות בחינם. רק לשלוח שמות - להתברך ולזכות לישועות בע"ה!

אלייך נשמה גבוהה ומיוחדת

זה תפס אותי לא מוכן, כאילו שיש דבר כזה להיות מוכן לטרגדיה שכזו. טפטופי ידיעות,

מסרים סותרים ואז המציאות המרה, שני הרוגים בטרגדיית התהפכות האוטובוס ועוד עשרות

פצועים.

לחשתי פרקי תהילים לרפואתם השלימה של הנפגעים ולעילוי נשמתם של ההרוגים, כאלו שיצאו בשעת בוקר ותכננו יום רגיל ואיזשהו עיקול לא מתוכנן הוביל אותם בהשגחה ממרומים לקטיפת חייהם בצורה כה טראגית. אני אף פעם לא מתעניין בשמות הנספים וגם הפעם לא חשבתי שזה אמור לשנות לי כך או אחרת, אבל כשפורסמו בשעות הערב שמות ההרוגות ע"ה - הצטמררתי כולי ולא הפסקתי לדמוע.

המנוחה רוחמה רוזן ע"ה בת 27 בפטירתה, הייתה תלמידת שיח סוד, מה שמגדירים היום "ילדה מיוחדת", למרות שהמגדירים אינם יודעים כלל על משמעותו של תואר מיוחד שכזה. הני בת ה-8 נושאת את התואר המיוחד בגאון וכמוה גם הוריה האוהבים. קשה להסביר למי שלא חי את המיוחדות ביום יום, זוהי שליחות שנטועה בנו מהרגע הראשון שהני המתוקה הפציעה לעולם וכך במשך שנים, שליחות שמאפשרת לנו להרגיש מיוחדים ולתת את מלוא החיבוק והאהבה לילדה המיוחדת שלנו.

זוהי שליחות שמלווה אותנו בבוקר, לפני הצהריים, אחרי הצהריים, בשעות הערב והלילה.

24 שעות ביממה. זה לא רק שליחות במובן המטאפורי אלא במובן הפיזי, לתת אהבה בלי סוף עמוק מהלב ומתוככי הנשמה. ואת השליחות הזאת יש לכל הורה שזוכה למתנה המיוחדת הזו.

אני לא מעורה בחייה הפרטיים של רוחמה ע"ה אבל אני יכול רק לתאר את מסלול חייה כשנולדה למשפחה רגילה שם גידלוה בחום ואהבה מהרגע הראשון, התמודדויות מגוונות הפכו להרגל אצל בני משפחתה, וויתור על נוחות חיים למען המטרה החשובה של גידול הילדה המיוחדת בכייף באהבה ובשלווה ובעיקר לחיות את ההווה גם אם העתיד לא בנמצא, לחיות את היום יום בתחושה של נתינה אינסופית גם ברגעים לא מובנים וללמד את בני המשפחה האחרים שאנחנו בעידן של שליחות ונעשה זאת בכייף ובשמחה.

רוחמה גדלה ואז בוודאי גילתה יחד עם בני משפחתה את מרכזי הלמידה לחינוך המיוחד, כמה שידברו, כמה שיפרטו ועדיין לא יוכלו להגיע לקצה קצהו של זכויותיהם בעולם הזה ובכעולם הבא, אותו בית ספר כמו 'שיח סוד' בו רוחמה למדה, ורבים הדומים לו הפזורים בכל קצוות הארץ ,עם הנהלה רגישה, מחנכים תומכים ואוהבים ובעיקר יצירת מקום של שלווה לתת לנשמות המיוחדות לפרוח כמה שיותר.

עם הגיל, רוחמה בוודאי נחשפה לארגונים שונים ומגוונים ששמו על נס את הילדים המיוחדים, ארגונים כמו שלווה ועוד רבים שעושים המון למען המשפחות ונותנים לנשמות המיוחדות את ההרגשה הכי טובה עלי אדמות בכל זמן ועת ובכל שעה, מתנדבים ומתנדבות שזונחים את כל עיסוקיהם בצד ומתמסרים בכל נפשם לעוד חיוך של אושר שיוצא מילדה טהורה ומתוקה, ילדה של שמחה מלאת חום משפחתי ואהבה מהסובבים אותה, ילדה שגדלה בריאה יותר שמחה ומאושרת.

אבל הגיע היום המיועד, מנהיג הבירה החליט וברחמיו המרובים ירד לגנו לרעות בגנים וללקוט שושנים. למגינת כל לב ובמיוחד לב בני משפחתה עלתה אמש רוחמה למרומים למקום מיוחד מתחת לכיסא הכבוד השמור לילדות מיוחדות ומתוקות. הלב נכמר מצער, העיניים דומעות וכואבות אבל גזירה היא ואין לנו רשות להרהר אחריה.

רוחמה, תרשי לי לפנות אלייך בשם כל הילדים המיוחדים ומשפחותיהם ולבקש ממך בתחנונים: תחזיקי חזק בכיסא הכבוד שם למעלה איפה שאף אחד לא יכול להגיע, ותבקשי מבורא עולם עם מלוא הכוח והעוצמה: "שלח לנו את משיח! תביא את הגאולה! אנחנו כבר לא יכולים עם כל הצרות!", תפצירי בו, תבקשי בלי להפסיק, אני בטוח שזה ירעיש את כל העולמות ויביא את משיח צדקנו. אמן.

תהא נשמתך צרורה בצרור החיים.

 

אבא של הני ב. החברה מ'שיח סוד' , ביתר עילית

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (89 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


מדוע באה עלינו הצרה הזו? מה רוצה מאיתנו הבורא?

"וראית את אחורי ופני לא יראו" - כשאנו חלילה מצויים בצרה, כשמגיע אלינו קושי ומחסור, אנו רואים רק את החושך, רק את הבעיה, לא מבינים את פשר הסתרת הפנים - "פני לא יראו". אולם לאחר שעבר זמן ונעשה תכלית הדבר, אז אנו מבינים לאיזה צורך עברנו את המאורעות...

לכל הייסורים או הקשיים יש זמן קצוב בלבד

בשעה שבורא עולם משגר ייסורים על האדם הוא משביע את אותם הייסורים: 'אל תתחילו לייסר את אותו האדם אלא ביום פלוני ובשעה פלונית, ולא תצאו ממנו אלא ביום פלוני, בשעה פלונית, באמצעות רופא פלוני ותרופה פלונית!'

אל תכפור בקושי שלא תגיע צרה גדולה יותר

בצר לו פנה החוכר אל הצדיק מלנטשנא זצ"ל, שנודע ברוח קודשו. אמר לו הצדיק: "רואה אני כי שורים עליך דינים במקום הזה, לפיכך באה עליך צרת האדון. אמור לו נחרצות כי אינך מסכים להוספה. אל תוסיף ולו פרוטה אחת! אם שלך הוא - יוותר האדון, ואם לא - הסתלק משם - לטובתך!"

אליהו הנביא מברך בבנים

כשהגיעו לפסוק "והגדת לבנך..." התעצבו ובנשימה אחת הרגיעו  זה את זו: "בורא עולם לא ישכחנו ועוד יזכנו בבן"

סיפור מרגש על עניית "אמן"

"מובן מאליו, שבתור יהודי-לא-דתי הופתעתי מאוד מהתשובה ומן האמונה והביטחון העז ברבי משה זצ"ל שהחולה יבריא בזכות אמירת אמן", סיפר הרופא בעל התשובה

סגולות נבחרות


לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |