בריאות

מדהים: כיצד שש שיני שום קלויות ישפיעו על בריאותכם תוך 24 שעות?

שום הוא נס טבעי המסוגל לרפא מחלות רבות, אך רבים נמנעים ממנו בשל חריפותו. שיטת ריפוי חדשה מתמודדת עם המכשול הזה ומבטיחה תוצאות תוך 24 שעות


11/02/19 | ו' אדר א' התשע"ט

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

לשום יש יכולות ריפוי עוצמתיות, והוא יכול לסייע בטיפול בשלל מחלות. רבים שמעו על סגולותיו הרפואיות של השום, אך עם זאת לא כולם יכולים לצרוך אותו בשל חריפותו. מסתבר כי נמצא הפתרון שיאפשר לנו לצרוך שום וליהנות מיתרונותיו הבריאותיים, ובד בבד לא לסבול מהחריפות שלו. הפתרון הוא קליית השום.

 

ג'ו לייץ', תזונאי במקצועו, הוא תומך נלהב בשיטת בריאות שלפיה יש לצרוך שש שיני שום קלויות ביום. "שום בכל הצורות שלו הוא נס טבעי, שמסוגל לטפל במחלות רבות בשל התכונות המרפאות העוצמתיות שלו", מסביר לייץ', ומציין כי השום משפר את זרימת הדם, מונע התקפי לב, משפר את רמת הכולסטרול ומשפר לחץ דם גבוה או נמוך.

 

"לדברי מומחים, צריכת שש שיני שום קלויות על בסיס יומי יכולה לספק שורת הטבות ויתרונות לגופכם, ובין היתר למנוע ייצור של הורמון אנגיוטנסין – שכשהוא נמצא ברמות גבוהות בדם, הוא מזיק לבלוטת יותרת הכליה", אומר לייץ'.

 

מה יקרה לגופכם במשך 24 שעות מרגע צריכת השום?

לייץ' מפרט מה קורה לגופכם במשך 24 שעות מרגע צריכת השום, ומתאר תהליך מופלא שירפא את גופכם.

בשעה הראשונה: מתרחש תהליך עיכול השום וקליטת חומרים מזינים מהשום.

4-2 שעות: השום מטפל ברדיקלים חופשיים הנמצאים בגוף, ובכך מונע נזק לתאים.

6-4 שעות: השום מעלה את קצב חילוף החומרים בגוף, מטפל בנוזלים עודפים ומסייע בתהליך שריפת שומנים.

7-6 שעות: החומרים האנטי-בקטריאליים של השום משתחררים למחזור הדם ומטפלים בחיידקים שבגוף.

10-6 שעות: החומרים המזינים המצויים בשום כבר נקלטו בתאים, וכעת הם מגינים עליהם מפני חמצון.

24-10 שעות: חומרי הזנה המצויים בשום מתחילים מסע ניקוי עמוק בגוף: משפרים את רמת הכולסטרול; מנקים את העורקים, ובכך מגינים מפני מחלות לב; משפרים את לחץ הדם; מחזקים את המערכת החיסונית; מונעים כניסת מתכות כבדות לגוף; מחזקים את העצמות והמפרקים; מונעים עייפות; משפרים את היכולות הפיזיות והקוגניטיביות.

 

הסכנה בשום, בצל וביצה קלופים שנשארו לילה - הרב זמיר כהן:

מחפשים סגולה מיוחדת לרפואה? מה שאתם צריכים נמצא בלחיצה כאן >>>

עוד מאמרי תוכן בנושא בריאות

X
  • © כל הזכויות שמורות