מיהו המקובל שעוזר לצה"ל לאתר את מנהרות החיזבאללה?

האתר "זמן ישראל" פרסם לאחרונה כתבה העוסקת בזהותו של הרב המקובל הצפוני המסייע לצבא ולמשטרה לאתר את מנהרות החיזבאללה

28/05/19 | כ"ג אייר התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

מתחקיר שערכו עיתונאי האתר המקוון "זמן ישראל", הופשטיין וזמיר, נמצא כי בשנים האחרונות נעזרים קציני משטרה וצבא בצפון הארץ ברב מקובל, על מנת לאתר מנהרות שחפר החיזבאללה. הרב, אשר מסרב להתראיין ומבקש שלא לחשוף את שמו, הוא בעל תשובה בשנות החמישים לחייו, המתקרא יהודה ומתגורר בגליל. עד כה התגלו 31 מנהרות בעזרתו של הרב

הכתבים שוחחו עם עשרות קציני משטרה וצבא ושמעו מהם בין השאר: "ראינו בזמן אמת כיצד הרב המקובל מזהה ומאתר מבנים ותעלות מתחת לפני הקרקע, והשתכנענו מעל לכל ספק כי המקובל יכול לזהות פעילויות מתחת לאדמה, ולסייע לכוחות הלחימה, ההנדסה והחפירה שעובדים בשטח" והוסיפו: "אין סיבה שלא להסתייע ברב אל מול אתגרים מבצעיים"

רבים מן האנשים עמם שוחחו הכתבים אינם אנשים מאמינים, ביניהם ע', קצין בדרגת אלוף משנה, אשר אמר לכתבים: "איני אדם דתי, אלא אדם רציונלי שמרבית פעולותיו בחיים המקצועיים והאישיים נובעים מרציונליות ובחינה שכלתנית של כל דבר."ראיתי אדם הגון בעל יכולות כאלו ואחרות, המעוניין לסייע. להערכתי, אין סיבה שלא להסתייע ברב אל מול אתגרים מבצעיים אחרים בזירות הפעולה השונות של צה"ל".

הרב יהודה ועוזרו הרב משה, אשר כמו הרב יהודה גם הוא בעל תשובה, הצטרפו אל ע' לסיור שקיים בגבול הצפון ובסיומו מילא ע' דו"ח בו המליץ להיעזר ברב יהודה על סמך היכולות שראה אצלו: "הרב איתר בלי שאמרנו מילה על כך, את המתחם התת קרקעי ואת החלל שנמצא מתחת למחוז."."סמוך לראש הנקרה הוא זיהה מנהרה נוספת,"הוסיף. בהמשך איתר הרב שני חללים נוספים מתחת לקרקע "וידע לתאר פעילות פלילית של חמושים שבוצעה בסמוך למחוז לפני יותר משלוש שנים" סיפר לכתבים.

במקרה אחר סיפרו אנשי צה"ל לכתבים "הרב זיהה מנהרה מתחת לבסיס בזרעית, מבלי שידע אפילו שיש שם מוצב של צה"ל - וצדק. סמוך לראש הנקרה הוא זיהה מנהרה נוספת שב-2013 נתקלה שם חוליה של צה"ל".

יד ימינו של המקובל הרב יהודה, הרב משה, העיד על רבו: "הוא יכול להסתכל עליך ולקבוע אם יש לך מצוקה נפשית כלשהי, אם אתה סובל מבעיה כלכלית או אם אתה מסתיר סוד גדול. אני לא ניחן ביכולות האלה, אבל אני יודע לקרוא היטב את הרב יהודה ולתעל את היכולות שלו לאפיקים מעשיים", ציין.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4 (128 מדרגים)

שירות תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


המציאות עולה על כל דמיון

יש אירועים המתרחשים במציאות שהדמיון האנושי לא יכול ליצור, כזה הוא סיפורם של ג'סיקה גומז וארון ביירוס מארצות הברית

הקב"ה לא חייב לתת לך

"אם את תעשי למען אנשים מה שאת לא חייבת, מן השמים יעשו אתך מה שלא חייבים לך" אמר הרה"ג שלמה זלמן אויערבך

נבואה או הונאה?

מה עומד מאחורי צילום שהועבר ברשת וטוען כי ה"בני יששכר" חזה את עלייתו של בני גנץ

סגולות נבחרות


סגולה לאריכות ימים

...ותבטל מעלינו כל גזירות קשות ורעות, ובצל כנפיך תסתירנו, ונהיה בריאים בכל אברינו וגידינו, ותשמרנו מכל צרה, ומכל פחד, ומכל חולי

תפילה סגולית לפריון

מעוניינים להתפלל לפוריות? יהי רצון מלפניך ה’ אלוקי אלוקי אבותי שתזכה אותי ואת אשתי בפרי בטן. שידענו ה’ אלוקינו שזה רצונך, כי "לא תהו בראה - לשבת יצרה". ועל כן אנו באים אליך בתחינה

תפילה סגולית למציאת דירה

מחפשים דירה וזקוקים לתפילה? הנוסח המלא לפניכם, מתוך פרק צ"א בתהילים. יֹשֵׁב, בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן; בְּצֵל שַׁדַּי, יִתְלוֹנָן. אֹמַר--לַיהוָה, מַחְסִי וּמְצוּדָתִי; אֱלֹהַי, אֶבְטַח-בּוֹ. כִּי הוּא יַצִּילְךָ, מִפַּח יָקוּשׁ; מִדֶּבֶר הַוּוֹת.

תפילה סגולית להצלחה במשפט

עומדים לקראת משפט? לפניכם תפילה להצלחה במשפט. א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד: ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם: ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ: ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת

תפילה סגולית להחלמה

מי שברך אבותינו ואמותינו אברהם יצחק ויעקב, משה ואהרן, דוד ושלמה, שרה רבקה רחל ולאה, הוא יברך וירפא את כל חולינו
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |