ישועות תהילים

"אני ממליצה לכל אחד שצריך ישועה - להירשם ולקרוא תהילים כמה דקות ביום"

"עברו הרבה חודשים עם מעט מאד הצעות. עד שהחלטתי שאפנה לשדכן הראשי - הקדוש ברוך הוא". ציפי נרשמה לסבב "כל המתפלל" של אתר 'מוקד תהילים ארצי' וזכתה לראות ישועות גדולות במהירות


20/11/19 | כ"ב חשון התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

על הישועה לה זכתה בתה של ציפי, זכינו לקרוא כשפנתה לאתר 'מוקד תהילים ארצי' על מנת לחלוק אותה עמנו. פנינו אליה וביקשנו לשמוע ממנה פרטים נוספים. כך סיפרה לנו:

"אני לא זוכרת איך הגעתי לאתר 'מוקד תהילים ארצי'. יכול להיות מקבוצת וואטסאפ. נרשמתי לסבב 'כל המתפלל' שהסתיים בשבועות האחרון, תשע"ט. נרשמתי כדי להתפלל עבור זיווג לבתי, אשר הייתה בשידוכים שנתיים ותקף אותה ייאוש".

לפני שהיא מרחיבה על הישועה לה זכתה, ציפי מספרת לנו מעט עליה ועל בתה: "בתי היא השניה במשפחה. אנחנו גרים בניו יורק. היא ילידת ארצות הברית. היא חזרה לניו יורק לאחר שנת סמינר בישראל מוכנה לשידוכים. התקשרתי לרבנית שלי להדריך אותי והיא נתנה לי מידע על כמה שדכנים באזורינו".

"זו פעם ראשונה שאני הכרתי את עולם השידוכים. אני בעלת תשובה ולא נשאתי דרך שידוך. דיברתי עם מספר שדכנים ולא קיבלתי תחושה טובה מהם. לאחר שנה בתי אמרה לי להפסיק. היא כבר לא מעוניינת לערב שדכנים. היא הרגישה יאוש וגם אני. כך עברו הרבה חודשים עם מעט מאד הצעות. עד שהחלטתי שאפנה לשדכן הראשי - הקדוש ברוך הוא. קיבלתי אימייל עם פרטים לסבב עד שבועות ונרשמתי".

הישועה של בתה הגיעה מיד לאחר סיום הסבב: "חברה שלה הציעה להכיר לה חבר של בעלה. ב"ה הם הכירו לאחר כמה שבועות, והתארסו בראש חודש אב תשע"ט. זה היה כ"כ מהר והם הרגישו בחיבור כבר בפגישה השניה. ישועת ה כהרף עין ממש! לפני ראש השנה תש"פ הם נישאו".

"החתן גדל בניו ג’רזי אצל הורים שעלו מאירן (פרס) בקהילה שלא הכרנו כלל. ב"ה החיבור בין המשפחות שלנו  גם כן היה נהדר. ב"ה כל מה שבתי רצתה, היא מצאה בבעלה. הוא תלמיד חכם והם זכו לעלות לארץ באסרו חג האחרון". 

ציפי מבקשת לסיים את דבריה בפניה לקוראות אתר תהילים: "אני ממליצה לכל אחד שצריך ישועה להרשם ולקרוא את התהילים כמה דקות ביום. הקדוש ברוך הוא - הוא כל יכול!".

 

זכיתם לישועה בזכות התפילות? שלחו לנו את סיפורכם האישי למייל: mokedtehillim@gmail.com  לקריאת סיפורי ישועות נוספים, לחצו כאן.

רוצים שהישועה הבאה תהייה שלכם? נסו את זה >>>

 

ישועות תהילים

פציעת הראש של החייל הפכה לנס רפואי בזכות...

ישועות תהילים

לא יאומן: חוב של 5,000 ש''ח נמחק כלא היה בזכות התהילים!

ישועות תהילים

''יום למחרת קיבלנו טלפון מבית החולים שהלא יאמן קרה...''

ישועות תהילים

הצוות הרפואי היה בהלם: ''מעולם לא ראינו דבר כזה!''

ישועות תהילים

מופלא: ''בדיוק ביום ה-40 גיליתי שאני בהיריון...''

ישועות תהילים

איך קרה שהמעסיק ''רודף'' אחרי המועמד לקבל את העבודה?

ישועות תהילים

מפחיד: מתה ביום ההולדת של ביתה וחזרה לחיים בזכות התהילים

ישועות תהילים

"הרופאים במוסד הגריאטרי לא יודעים להסביר את השיפור במצב שלה, אבל אני יודע!''

ישועות תהילים

החלימה מסרטן תוך 3 חודשים בזכות...

ישועות תהילים

עד הפרטים הקטנים: ''שבועיים לאחר תחילת הסבב חתמתי חוזה''

ישועות תהילים

התהילים שניצחו את העקמת כנגד כל הסיכויים

ישועות תהילים

''לא הצלחתי להרות שוב...'' אבל אז קרה המהפך

ישועות תהילים

''הסיפור הזה הראה לנו שאין משהו שלא אפשרי אצל בורא עולם''

ישועות תהילים

"זכיתי להכיר אותו מקרוב ולראות איך הקב"ה שלח לי את הנשמה התאומה שלי"

ישועות תהילים

"אשמח שתפרסמו את הסיפור שלי, שאנשים ידעו איזו עוצמה יש לתהילים ביחד"

עוד מאמרי תוכן בנושא ישועות תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות