ישועות תהילים

"תצמדו לספר התהילים. אתו אפשר לצלוח ימים ונהרות ולראות ישועות"

אנחנו לא מפסיקים להתרגש מהסיפורים שזורמים ל"מוקד תהילים ארצי", אנשים רבים לוקחים חלק בסבבי 'כל המתפלל' וזוכים לראות ישועות גדולות. הסיפור הבא שב וממחיש את כוח התפילה


09/07/20 | י"ז תמוז התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

"שלום וברכה, רצינו לשתף אתכם בכך שבסבב הקודם התפללנו על הצלחה בנושא הדיור שהיינו מאד תקועים בו. וברוך השם ראינו ישועה גדולה". כך נפתח המכתב שקיבלנו מיוסף וצביה מאור מירושלים אשר זכו, ברוך השם, לראות ישועה בתחום הדיור לאחר שסיימו את סבב כל המתפלל האחרון.

"אנחנו בשנות ה-40 לחיינו, הורים לארבעה ילדים ברוך השם. נישאנו לפני 10 שנים, שנינו התפללנו וקראנו תהילים על מנת לזכות בזיווג. את ספר התהילים שאני מתפללת ממנו קיבלתי במתנה לפני 23 שנים. חברתי הטובה נישאה לנכדו של הרב מנדל זצוק"ל, ואני זכיתי להתארח בביתו של הצדיק וקיבלתי מהזוג היקר ספר תהילים ששמור אצלי עד היום וליווה אותי בתפילותיי לאורך השנים, עד שזכיתי להינשא ברוך השם".

"אנחנו מתגוררים בירושלים. ידוע לכל כי מחירי הדיור בירושלים גבוהים מאוד. במשך השנים שכרנו דירה קטנה אך היא נמכרה והיה עלינו לפנות אותה ולמצוא דירה אחרת במחיר סביר. זה הלחיץ אותנו מאוד ולא הצלחנו לראות פתרון באופק. כשהגיע סבב 'כל המתפלל' הקודם ביקשתי להתפלל לברכה והצלחה בנושא הדיור, והשתדלתי בתפילותיי לבקש על הזוג שקיבלתי את שמו מעומק הלב, מתוך הקושי שאני מרגישה שיוועתי לישועה עבורם. אולי זה אחד הסודות של "כל המתפלל על חברו נענה תחילה". רציתי שהם יזמין גם לנו את הדירה המתאימה עבורינו".

"כמה ימים לאחר שהסתיים הסבב, קיבל בעלי שיחת טלפון מיהודי יקר המתגורר בצרפת ורכש דירה בבניין בו שכרנו אנו את דירתנו שלנו. הדירה שלו עמדה ריקה והוא נזקק לטובה כלשהי מבעלי. במהלך השיחה, סיפר לו בעלי שאנו עומדים לעזוב את הדירה אותה אנו שוכרים ומחפשים דירה חדשה. אותו יהודי יקר אמר לבעלי: 'מה הבעיה? תעברו לדירה שלי, ותשלמו לי כמה שאתם יכולים' ".

"זו הייתה ישועה גדולה. מדובר בדירה גדולה, חדשה ומרווחת באיזור נוח עבורינו ואפילו לא נזקקנו להובלה. ברוך השם, גם זכינו להישאר לצד אותם שכנים מקסימים. אנחנו ממשיכים להתפלל שנגיע בקרוב למנוחה ולנחלה ונזכה לקנות דירה בירושלים במקום הטוב ביותר עבורינו, ושנזכה כולנו לבנין בית המקדש בקרוב ממש".

בסיום דבריה מספר לנו צביה: "הגעתי לאתר 'מוקד תהילים ארצי' דרך מייל שהגיע אלי. הרעיון שעומד מאחוריו מצא חן בעיני מאוד. התזכורות מועילוות, בפרט בתוך טרדות היום יום. אין לי ספק שזה אתר יקר מאוד לפני השם יתברך ויש לכם זכויות רבות. אני רוצה לפנות לקוראי האתר ולומר להם, מניסיון אישי עשיר מאוד, תצמדו לספר התהילים. אתו אפשר לצלוח ימים ונהרות ולראות ישועות, גם כשהכל נראה חסר סיכוי לגמרי. תהילים הם מרפא לנפש חוץ מהישועות שזוכים באמירתם".

 

זכיתם לישועה בזכות התפילות? שלחו לנו את סיפורכם האישי למייל: mokedtehillim@gmail.com  לקריאת סיפורי ישועות נוספים, לחצו כאן

רוצים שהישועה הבאה תהייה שלכם? נסו את זה >>>

 

ישועות תהילים

פציעת הראש של החייל הפכה לנס רפואי בזכות...

ישועות תהילים

לא יאומן: חוב של 5,000 ש''ח נמחק כלא היה בזכות התהילים!

ישועות תהילים

''יום למחרת קיבלנו טלפון מבית החולים שהלא יאמן קרה...''

ישועות תהילים

הצוות הרפואי היה בהלם: ''מעולם לא ראינו דבר כזה!''

ישועות תהילים

מופלא: ''בדיוק ביום ה-40 גיליתי שאני בהיריון...''

ישועות תהילים

איך קרה שהמעסיק ''רודף'' אחרי המועמד לקבל את העבודה?

ישועות תהילים

מפחיד: מתה ביום ההולדת של ביתה וחזרה לחיים בזכות התהילים

ישועות תהילים

"הרופאים במוסד הגריאטרי לא יודעים להסביר את השיפור במצב שלה, אבל אני יודע!''

ישועות תהילים

החלימה מסרטן תוך 3 חודשים בזכות...

ישועות תהילים

עד הפרטים הקטנים: ''שבועיים לאחר תחילת הסבב חתמתי חוזה''

ישועות תהילים

התהילים שניצחו את העקמת כנגד כל הסיכויים

ישועות תהילים

''לא הצלחתי להרות שוב...'' אבל אז קרה המהפך

ישועות תהילים

''הסיפור הזה הראה לנו שאין משהו שלא אפשרי אצל בורא עולם''

ישועות תהילים

"זכיתי להכיר אותו מקרוב ולראות איך הקב"ה שלח לי את הנשמה התאומה שלי"

ישועות תהילים

"אשמח שתפרסמו את הסיפור שלי, שאנשים ידעו איזו עוצמה יש לתהילים ביחד"

עוד מאמרי תוכן בנושא ישועות תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות