החיזוק החודשי לחודש תמוז: מכתב מחמם-לב ממתנדבת

"אתם עושים מלאכת קודש שערכה לא יסולא בפז; אתם באים לכאן לחוש את הכאב, להרגיש את הצער, לעזור ולעודד ברגעים כל-כך לא נעימים"

06/07/16 | ל' סיון התשע"ו

 

השירות בחינם, ונותרו ימים ספורים. בואו לעזור לנשמות אהובים שהלכו לעולמם (למי אין?...). הקליקו כאן

חודש טוב ומבורך!
שוב אנו מתכתבים... והפעם נמסור את דבריה של רבנית חשובה שהצטרפה לפעילות ההתנדבות של 'מוקד תהלים ארצי', ובתרומה הגונה ביקשה להיות שותפה לכלל פעולות המוקד, כשהיא מטעימה ואומרת: "פגשתי את המתנדבות היקרות שלכם, כשהיו באמצע עבודת הקודש. ראיתי אותן מעודדות, מחזקות, תומכות, ומעלות חיוך על פניהן של הכל-כך משוועים לכך. כמובן גם מעבירות שמות לתפילה ל'משפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם'.
"נזכרתי בסיפור שסופר על הסבא מסלבודקא, זכר צדיק לברכה. פעם אחת פגשוהו תלמידיו עומד ומתפלל בבית אחד מהם. לפליאתם השיב ה'סבא': בבית זה יש צרה לא עליכם, חפצתי להיכנס לבית זה ולהרגיש את הצרה, לחוש את כאבו של יהודי, וכך לעמוד ולהתפלל לישועתו!
"אתם עושים מלאכת קודש שערכה לא יסולא בפז; אתם באים לכאן לחוש את הכאב, להרגיש את הצער, לעזור ולעודד ברגעים כל-כך לא נעימים, להיות עם המשפחות בשעות לא קלות כלל. זוהי דרגת חסד גבוהה ביותר, וברצוני ליטול חלק בתרומתי זו, להיות שותפה בזכות העצומה הזו".
כל מילה נוספת, מיותרת. אשריכם שזכיתם!".

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.6 (103 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

דבר תורה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית לאהבה

פרק קל"ט בתהילים מסוגל להבאת זוגיות ואהבה. (א) לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע: (ב) אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק: 

תפילה סגולית לפוריות ולזרע של קיימא

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |