המסר החודשי לחודש תמוז, מאת הרב מנדל

'בפיהם ובלשונם' עובדות מאות המתנדבות במוקד תהילים ארצי, כדי לעודד, לחזק, לנסוך אמונה ובטחון, ולעלות חיוך על פניהם של החולים ובני משפחותיהם בשעותיהם הקשות

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו לתהילים יומי במייל. קוראים תהילים ורואים ישועות. להצטרפות לחצו

יום רודף יום, חודש רודף חודש, ואנחנו לא כל-כך מרגישים. העבודה במוקד עמוסה 24 שעות ביממה, שמות מועברים לתפילה ביום ובלילה, המתנדבות עושות עבודת קודש בבתי החולים, והעזרה למשפחות החולים במיטבה.
 
בשבועות אלו קוראים אנו בתורה על אחת התקופות הסוערות שפקדו את עם ישראל, טרום כניסתם לארץ. החל בפרשת המרגלים וכלה בפרשת בלק מלך מואב, שמשלם הון רב לבלעם - 'מלוא ביתו כסף וזהב', בשביל לקלל את עם ישראל. בשני מאורעות אלו מתוודעים אנו לכוחו הרע של הדיבור, כאשר הוא מנוצל לרעה. המרגלים בחרו לדבר לשון הרע על ארץ ישראל, ובלעם בחר לקלל את עם ישראל. חכמינו אומרים כי בלק הכיר בכוחם של ישראל שהוא בפיהם: 'אין כוחם אלא בפה', וחיפש את בלעם שכוחו בפיו. מלחמות בין מדינות וארצות היו נתונים למוצא פיו, לשבט או לחסד. אלא שאז אירע הנס הגדול, הקב"ה לא נתן לו לקלל, והפך את הקללות לברכות.
 
כמה מחזקים אותנו הדברים, שהרי אם כך לרוע על אחת כמה וכמה לטוב; כוונותינו למערך המתנדבות העצום של מוקד התהילים. 'בפיהם ובלשונם' עובדות מאות המתנדבות ללא לאות, לעודד, לחזק, לנסוך אומץ - אמונה ובטחון, ולעלות חיוך על פניהם של החולים ובני משפחותיהם בשעותיהם הקשות. לא נשכח כמובן את תלמידי החכמים אומרי התהילים ותינוקות של בית רבן, 'בפיהם' פועלים הם בודאי להביא מזור ומרפא, ישועות ורחמים לעם ישראל.
זכות גדולה לכל התורמים והמסייעים למערך ענק זה, וממרומים ישולם להם גמולם לעד, אמן.

שלכם תמיד'
הרב מנדל

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה לישועה

סגולה לישועה גדולה ח"י צדקה בסכום גדול, עבור נשמת רבי מאיר בעל הנס ויקרא תהלים כ', ל"ג וקכ"א

8 סגולות ללידה קלה

מחפשת סגולה ללידה קלה, שתסתיים בהצלחה ובלידה תקינה בע"ה? קראי את 8 הסגולות שאספנו עבורך
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |