הרב מנדל במסר לחודש כסלו: על תפקידנו בשעה גורלית זו

תלמדי חכמים, נשים צדקניות ותינוקות של בית רבן בכל העולם כולו, מרבים בתפילה ובאמירת תהילים, באמונה ובתקווה שננצל מכל רע

05/06/16 | כ"ח אייר התשע"ו

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

חודש טוב ומבורך,

נפגשים אנו שוב, ידידים ותומכים יקרים, לאחר חודש עמוס פעילות ב'מוקד תהילים ארצי'. שלא לשמחתנו, הוצפנו בחודש האחרון בבקשות לתפילה  ולשמירה, ממאות אנשים שאינם יודעים את נפשם, מאימת התקופה הקשה שהתרגשה על ארצנו, ערינו ורחובותינו.

תלמדי חכמים, נשים צדקניות ותינוקות של בית רבן בכל העולם כולו, מרבים בתפילה ובאמירת תהילים, באמונה ובתקווה שננצל מכל רע.

הביטו וראו - בשבועות אלו ממש, קוראים אנו בתורה את קורות חייהם של אבות האומה - אברהם יצחק ויעקב; נפגשים אנו שוב ושוב במאורעות קשים האופפים את חייהם, אשר חוט השני הנפלא העובר בכולם אומר: 'יהודים, אל יאוש'. ושוב חוזר ואומר: היו מלאי תקווה! אל תירא ישראל, כי עמנו אל!

אברהם אבינו, כבר מקטנותו נרדף ע"י נמרוד, הושלך לכבשן האש ויצא חי; יצחק אבינו נרדף ע"י ישמעאל, שאף ירה בו חיצים להרגו, ויצא חי; יעקב אבינו ע"י עשיו, ועוד ועוד. הנה, התהוותה של אומתנו לוותה בסכנות למיניהן, שנאת אומות העולם ורדיפות אין קץ, ועם כל זה - עם ישראל חי וקיים!!!

תפקידנו בשעה גורלית זו הוא להתחזק באמונה, להוסיף באמירת תהילים, להגביר את התקווה בעם, לנסוך עידוד ולהרבות בעזרה הדדית. ככל שנוסיף בעזרה לאחים במצוקתם ונפיח בהם רוח חיים, הן בדברים ועל אחת כמה וכמה במעשים טובים - כך נגביר את הסיוע לעזרה לחולים; כך נשתדל עוד ועוד למען המשפחות המתמודדות בקשיים, וכך נעבור את התקופה הזו באומץ ובגבורה, ונזכה לישועה בקרוב.

יהי רצון שכך יהיה, במהרה.

שלכם תמיד,

הרב מנדל

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

דבר תורה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


סגולה למכירת רכב

קראו פרקי תהילים, כ"ג ו-ס"ה המסוגלים למכירת רכב בהקדם: מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר: בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:

תפילת פיטום הקטורת

תפילת פיטום הקטורת - הנוסח המלא, כולל סגולותיה. אַתָּה הוּא ה' אֱלהֵינוּ שֶׁהִקְטִירוּ אֲבותֵינוּ לְפָנֶיךָ אֶת קְטרֶת הַסַּמִּים

תפילת הודיה לבורא עולם - קראו תודה לבורא עולם

תפילת הודיה מיוחדת לבורא עולם, מכל הלב. ריבונו של עולם - תודה. תודה שאני עומדת כאן ומודה לך, וכל מה שאומר יהיה כאין וכאפס לעומת כמה שאני באמת צריכה להודות לך. הרי על הכול אני צריכה להודות לך
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |