סגולה בדוקה להצלה והצלחה

מה יעץ רבי לוי יצחק שניאורסון לחסיד שפנה אליו בבקשה להינצל מן השירות בצבא

29/08/19 | כ"ח אב התשע"ט

 

גם לך יש אדם יקר שהלך לעולמו בטרם עת? הקליקו כאן

חסיד אחד, רבי עוזר וינוקורבסקי, נקרא מספר פעמים להתייצב בפני שלטונות הצבא, לוועדה רפואית כדי לבחון את כשירותו לצבא. בכל פעם היה שרוי במתח וחרדה גדולה. בצר לו פנה אל רבי לוי יצחק שניאורסון וביקש את ברכתו והדרכתו כדי שיזכה להינצל מציפורניהם של אנשי הצבא.

כשראה הרב את צערו וסבלו של אותו חסיד, נתן לו הדרכה מפורטת מה לעשות - באיזה יום יתייצב בפניהם ובאיזו שעה, אלו פרקי תהלים יאמר לפני כן, וכמה מטבעות יתן לצדקה. "בעת שתעמוד סמוך לדלת הכניסה צייר במחשבתך את שם ה', רק לאחר מכן תיכנס אל אנשי הוועדה" ציווה הרב. נתן לו הרב את ברכתו והבטיחו שלא יאונה לו כל רע.

בחלוף ימים מספר חזר החסיד לרב ואמר: "באותו יום שבאתי לשם עשיתי בדיוק כפי שהורת לי, לאחר שנכנסתי לבניין הוועדה נכנסתי לחדר הגדול, בחדר היו מספר שולחנות, וליד כל שולחן ישב רופא מומחה אשר תפקידו היה לבדוק את המועמד, בתחום הרפואי שהוא התמחה בו. עברתי את הביקורת של כל אחד מהרופאים הללו, איש איש בתחום שהוא מופקד עליו, וכל אחד מהם רשם על גבי הגיליון את חוות דעתו. לבסוף, לאחר שעברתי את סדרת הבדיקות, ניגשתי אל הפקיד לקבל את ההחלטה הסופית של הוועדה. הסתכל עליי הפקיד במבטי חמלה, ושאל אותי: 'מה מתרחש איתך, מסכן שכמוך? הרי כל אחד מהרופאים מצא אותך חולה במחלה אחרת?' בזכותך רבי, קיבלתי שחרור מהצבא" סיים את דבריו ('תולדות לוי יצחק')

כולנו נתקלים באנשים רבי מעלה ודרגה אשר לעיתים מטילים עלינו את אימתם, בין במודע ובין שלא, בין במתכוון ובין שלא.  לעיתים נשענים אנו על חסדיהם, על החלטותיהם, נמצאים אנו בכף המאזניים שלהם, ופעמים בידם לחרוץ את גורלנו לטוב או חלילה אחרת. יש לנו לזכור שהם עושים את תפקידם, אך יותר מכך יש לנו לזכור שהם עדיין רק בשר ודם ואף הם נשלטים על ידי בוראם, המכוון את הדין לכאן או לכאן. ברגע שנשכיל להבין שכל אדם באשר יהיה מונע מהחלטת שמים, שאין ממש בכוחו לעשות לנו כל רע אלא אם כן נגזרה הגזירה מלמעלה, נוכל להיות בטוחים יותר, מפחדים פחות מבני אדם, והכי חשוב מקווים לחסדי הבורא ולא אל חסדיהם של אחרים.

אם חלילה עומד אתה מול אדם שמעמדו או תפקידו מאיימים עליך, גם אם חובתו של האיש להתנהג כך, צייר במחשבתך את שם ה', תזכור שבידו הכול, שהוא השולט, השליט, המחליט, הוא בעל הבית, תוכל לצאת מהמצב בנקל, ללא נזק או פגע.

מי שאמר והיה העולם, יאמר די לצרותינו, וינחיל לנו נחת, שלווה ואושר כל ימי חיינו. אמן! 

(ספר החיזוק יומי)

דרגו את המאמר: 

ממוצע 6.3 (4 מדרגים)

 

יש לנו מתנה עבורך - ספר להורדה בחינם. לפרטים לחצ/י

מכתב מיוחד מהרב מנדל, כולל מתנה בדואר. לחצו כאן

תכנים שיעניינו אותךמאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


סגולות נבחרות


תפילה סגולית למזל טוב

מרגישים שהמזל תקוע? קראו את פרשת העקידה 7 פעמים. זוהי תפילה סגולית למזל, שעל פי הזוהר הקדוש יש ביכולתה להגן מפגעים רעים על כל מי שקורא אותה

תפילה סגולית לפוריות ולזרע של קיימא

זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן

3 סגולות לשינוי המזל

התחברות עם אנשים מסוימים, כיבוד האישה והדלקת נרות – קראו את הסגולות שיעזרו לכם לשנות את המזל, ברמה כזו או אחרת
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |