מגזין תהילים

מעשה החסד הזה ירגש אתכם עד דמעות

תומאס דניאל בן ה-9 לא שיער כי העובדה שפספס את האוטובוס לבית הספר תהפוך משמעותית כל כך עבורו


09/01/20 | י"ב טבת התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

כמדי בוקר, יצא תומאס דניאל בן ה-9 לתחנת האוטובוס בה הוא ממתין לרכב ההסעות של בית הספר. על אף שעשה את דרכו כרגיל לא הספיק תומאס לתפוס את האוטובוס ונאלץ לשוב לביתו. באותה עת המתין מעבר לכביש השוטר אוסטין לינמה, אשר הבחין כי האירוע מעכיר את רוחו של הילד הצעיר.

הבעת פניו של תומאס הצעיר עוררה בשוטר לינמה דאגה שמא לילד ממתינה חוויה לא נעימה כשישוב לביתו. והוא ניגש אל הילד והציע ללות אותו לביתו: "כשראיתי ילד בן תשע עם תיק ענקי על הגב, רודף אחרי נהג אוטובוס שבכלל לא רואה אותו, כאב לי הלב" "ניסיתי לצפור לאוטובוס כדי שיעצור" ציין לינמה, "אבל זה לא עזר".

במהלך צעידתם של השניים יחד לביתו של תומאס, סיפר הילד הצעיר לשוטר לינמה כי מעולם לא הפסיד יום לימודים,:"אפילו שלאמא שלי אין כסף לקנות אוטו ולהסיע אותי לבית הספר". דבריו של הילד ריגשו את השוטר וכשהגיעו השניים לביתו של הילד, הציע לאמו כי יסיע את בנה אל בית הספר. האם הסכימה ובמהלך הנסיעה גילה השוטר לינמה כי תומאס הצעיר חוגג באותו יום את יום הולדתו התשיעי מיד עם סיום הלימודים. תומאס הזמין את השוטר למסיבת יום הולדת והלה הבטיח שיגיע.

לינמה לא בטוח מה הסיבה בגינה התחייב להגיע למסיבה של תומאס, אך כשהגיע לביתו של הילד לאחר גמר הלימודים הופתע לגלות כי אף אחד מחבריו לכיתה לא הגיע למסיבה, וציין כי לא ידע כי תומאס הצעיר סבל שנים מבריונות: "כאב לי מאוד לראות את זה, אבל ידעתי שאני לא הולך לעבור על זה 'בשתיקה'. תכננתי איך אני הולך להפתיע את דניאל במסיבת יום הולדת שהוא לעולם לא ישכח - עם החברים שלי מהמשטרה" סיפר בראיון לתחנת טלוויזיה מקומית בארצות הברית,

ביום שלמחרת, התייצבו לינמה וחבריו השוטרים בשער בית ספרו של תומאס הצעיר, עם סיום הלימודים. בזמן שוהמתינו לו, הבהירו לתלמידי בית הספר כי הם שם עבורו, עבור הילד אשר סובל מבדידות בכל ימות השנה. "זו הייתה הפתעה שהוא לא ציפה לה", סיפר לינמן. "אני וחברי חיכינו לתומאס בכניסה לבית הספר עם עוגה, מתנות ואפילו להקה ששרה שירים במיוחד בשבילו". לינמה וחבריו השוטרים חגגו לתומאס מסיבת יום הולדת בה העניקו לו מתנות רבות החביבות על בני גילו וחולצת יום הולדת עליה הדפיסו "יום הולדת שמח תומאס".

תומאס סיכם את החוויה במילים הבאות: "בבית הספר יש הרבה ילדים ששמחים בשבילי בגלל אוסטין. הוא גיבור. אני לעולם לא אשכח את יום ההולדת הזה".

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

מגזין תהילים

"היהודי הביט בו משתומם. האם הרב לא הבין את אשר אמר לו?"

מגזין תהילים

בזכות תענית דיבור ואמירת תהילים: "הרופאים לא האמינו ועמדו משתאים"

מגזין תהילים

"יום לאחר מכן, נערכה לתינוק בדיקת לב, והקרדיולוג לא הפסיק להתפעל" – בזכות האמונה והקבלה הטובה

מגזין תהילים

מצמרר: כמה יתרמו לעילוי נשמתכם לאחר מותכם?

מגזין תהילים

לאתר מוקד תהילים ארצי דרוש/ה משכתב/ת תוכן

מגזין תהילים

"מי שישיג 300,000 ש"ח יזכה לרכוש את הדירה!"

מגזין תהילים

הרב ניגש לבחור והציע לו עסקה מעניינת...

מגזין תהילים

מרגש: המום בלב התינוקת נעלם כלא היה

מגזין תהילים

הבן נדהם משאלתה של אימו: "מה דעתך לדחות את החתונה?"

מגזין תהילים

באותו רגע שלף האב את כרטיס האשראי שלו...

מגזין תהילים

"אם לא אקבל טיפול מיידי, אסיים את חיי..."

מגזין תהילים

מדהים: בחר לשמח חתן יתום, והכל התהפך לטובה...

מגזין תהילים

מזעזע: חשב שהציל ילדה קטנה, האמת התגלתה לאחר 20 שנה...

מגזין תהילים

מפחיד: מה מנע מבני הזוג להפוך להורים שנים רבות?

מגזין תהילים

"לפתע נכנסו שני שומרים חמושים באקחים שלופים..."

עוד מאמרי תוכן בנושא מגזין תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות