אחרית הימים

כך יוכל אדם לעבור את הניסיונות שלפני הגאולה ביישוב הדעת גדול מאוד

הרב עופר ארז שליט"א במסר חזק ומעורר על הכלי שיאפשר לכל אדם לעבור את הנסיונות לפני הגאולה ביישוב הדעת


17/08/21 | ט' אלול התשפ"א

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

מדברי הרב בסרטון:

 

לפני בוא המישח יהיה בירור גדול בעולם

בספר שיחות הר"ן אומר רבנו שלפני שיבוא המשיח צדקנו יהיה הרבה בירור, יהיה בירור גדול בעולם. יכול להיות שאנחנו כבר נמצאים בתוך הבירור הזה. אומר רבינו, יהיו הרבה אנשים כשרים, אבל מי שיזכה לעשות התבודדות, לדבר עם הקדוש ברוך הוא "כאשר ידבר איש עם רעהו" - את הדיבורים שיש לנו בלב, לדבר עם הקדוש ברוך הוא על כל מה שעובר עלינו, לספר לו, להודות לו, מי שיהיה לו התבודדות יוכל לעבור את כל הבלבול. כל הניסיונות שלפני הגאולה, ביישוב הדעת גדול מאוד.

 

התבודדות

אומר רבינו, ויהיו אנשים כשרים שראויים לגאולה, אבל אם לא תהיה להם התבודדות, יהיה להם בלבול דעת גדול מאוד. מדוע? מדוע ההתבודדות כל כך חשובה? כיון שההתבודדות נועדה כל הזמן להזכיר לנו, יש מלך לעולם. אפילו שאדם מאמין, אפילו שאדם מתפלל שחרית, מנחה ערבית, אפילו שאדם לומד תורה, אבל עם כל זה החיים מאוד אינטנסיביים. הם משכיחים מאיתנו שיש השגחה פרטית על כל דבר ודבר.
 

יש מלך לעולם

אחד היסודות הראשונים והחשובים ביותר של ההתבודדות הוא, ברגע שאדם פונה אל הקדוש ברוך הוא, מתבודד קצת מהעולם, הוא נזכר שיש מלך לעולם. היום לדעת שיש מלך לעולם זה לא מצווה ועצה ברוחניות, זה פיקוח נפש של המצב שלנו.

זקוקים לישועה? רוצים להחיש את הגאולה הפרטית שלכם? כנראה שזה מה שאתם צריכים!

 

 

עוד מאמרי תוכן בנושא אחרית הימים

X
  • © כל הזכויות שמורות