מגזין תהילים

"לעולם לא תהיו הורים"- הרופאים לא נתנו סיכוי אבל הנס קרה

לאחר שמונה עשרה שנות ציפייה, ולאחר אין ספור תפילות שלהם ושל קרובי משפחה וחברים, זכו הרב אלון עטייה ורעייתו לחבוק בן זכר


18/01/22 | ט"ז שבט התשפ"ב

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

יום של ישועות וסגולות: בל"ג בעומר נהיה במירון, נתפלל עליכם, נחלק בשמכם ח"י רוטל ונקרא זוהר לזכותכם. אל תפספסו הזדמנות לקחת חלק בסגולה הגדולה. לחצו כאן >> 

הרב אלון עטייה, רבה של קהילת "היכל מלך" בגבעת זאב, זכה לחבוק בן בכור לאחר 18 שנות המתנה ארוכה. הרב ורעייתו נשאו תפילות רבות מספור, רבים קיבלו בעבורם קבלות טובות והתפללו עליהם, ולבסוף התרחש הנס. כאשר שמעו בני הקהילה על הבשורה המשמחת, הגיע הרב לבית הכנסת של הקהילה, שם קיבלו אותו תלמידיו באושר ובשמחה עצומה, רקדו סביבו והודו לקב"ה על הנס הגדול שעשה עם רבם.

לאחר שנרגעו מעט, נשא הרב דברים נרגשים ביותר. הוא סיפר על כך שהרופאים כבר לא נתנו תקווה וסיכוי שיום אחד יהיה להם ילד משלהם, אך הם מעולם לא התייאשו ותמיד ציפו לישועה. הרב הוסיף ותיאר באוזני תלמידיו על הרגעים המכוננים שעברו עליו בעת לידת בנו בכורו: "אמרתי את ספר יונה, עליו אמר הרב מרדכי אליהו שהוא 'כל הסגולות', ואז נולד הילד. ואתה שומע 'מזל טוב, שמונה ורבע', שומע בכי וזהו. זו הייתה נקודה שאני עומד שם ואני קפוא. אני לא עומד ולא מדבר, יורדות לי דמעות. המיילדת אומרת לי 'אבא מזל טוב', אני לא זז. אני מסתכל על אשתי ורואה אותה בוכה, וזהו".


הרב המשיך בתיאורו המרגש: "אתה עומד בצד, המיילדות קלטו את זה, הם נתנו לנו את הרגעים של השקט. ואז אני פונה אליה: 'מזל טוב אמא', אמא? היא בוכה. 'אף אחד לא האמין שיקראו לי אמא'. בטח שהאמנו, אני האמנתי, ה' האמין. הקב"ה לא מאכזב, צריך לדבוק בו באמת.

"אחרי שהיה השקט הזה, אתה עומד ובוכה. 'ריבונו של עולם, לנער הזה התפללתי', לא יודע מכמה תפילות הוא מורכב. אמרתי למישהו, מכמה תפילות הילד הזה, מרבבות, אולי יותר. היו אנשים שאני בעצמי לא יודע. הייתה אישה שנוסעת כל בוקר לקבר רחל כדי להתפלל, אחת עושה כל שבוע הפרשות חלה רק בשביל זה. זה לא הילד שלי, זה הילד של כולם.

"אני זכיתי שהקב"ה בחר בי להיות צינור לעשות קידוש ה' כזה גדול בעולם", מתאר הרב עטיה את זריקת העידוד שקיבלו רבים ששמעו על הנס הגדול. "אנשים באים ואומרים לי, 'אני כבר התייאשתי, הפחת בי חיים, ה' נתן לי להאמין שתפילות מתקבלות', זה נותן תקווה להבין שאין תפילה שבה ריקם. רק אחד יכול לעזור, רק הוא".

 

הרב יגאל כהן בחיזוק על אמירת התודה:


 

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

מגזין תהילים

בזכות תענית דיבור ואמירת תהילים: "הרופאים לא האמינו ועמדו משתאים"

מגזין תהילים

"יום לאחר מכן, נערכה לתינוק בדיקת לב, והקרדיולוג לא הפסיק להתפעל" – בזכות האמונה והקבלה הטובה

מגזין תהילים

מצמרר: כמה יתרמו לעילוי נשמתכם לאחר מותכם?

מגזין תהילים

לאתר מוקד תהילים ארצי דרוש/ה משכתב/ת תוכן

מגזין תהילים

"מי שישיג 300,000 ש"ח יזכה לרכוש את הדירה!"

מגזין תהילים

הרב ניגש לבחור והציע לו עסקה מעניינת...

מגזין תהילים

מרגש: המום בלב התינוקת נעלם כלא היה

מגזין תהילים

הבן נדהם משאלתה של אימו: "מה דעתך לדחות את החתונה?"

מגזין תהילים

באותו רגע שלף האב את כרטיס האשראי שלו...

מגזין תהילים

"אם לא אקבל טיפול מיידי, אסיים את חיי..."

מגזין תהילים

מדהים: בחר לשמח חתן יתום, והכל התהפך לטובה...

מגזין תהילים

מזעזע: חשב שהציל ילדה קטנה, האמת התגלתה לאחר 20 שנה...

מגזין תהילים

מפחיד: מה מנע מבני הזוג להפוך להורים שנים רבות?

מגזין תהילים

"לפתע נכנסו שני שומרים חמושים באקחים שלופים..."

מגזין תהילים

ניצל ממות בטוח בזכות רגע אחד...

עוד מאמרי תוכן בנושא מגזין תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות