מגזין תהילים

תגובת נגד למיסיונרים מחיפה: חלוקת תהילים בחינם

חומרים שמחלקים מיסיונרים בחיפה מתחזים לספרי תהילים, כפי שמוצג באופן בולט בכריכתם. אך הפנים כולל, בנוסף לספר תהילים, גם את "הברית החדשה"


03/08/19 | ב' אב התשע"ט

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

ההזדמנות של פעם בשנה לגמול חסד עם נשמת יקיריך: הירשמו עכשיו לתיקון הנפטרים הגדול ביום הילולת האור החיים הקדוש!  לחצו כאן לשליחת שמות >>>

"מי שרוצה תהילים, שיבוא אלי, אני אתן לו תהילים בחינם", כך אמר יו"ר המועצה הדתית בחיפה, הרב אבי ויצמן, לנוכח הפרסומים אודות מיסיונרים שמחלקים חומרי תעמולה שקריים בחיפה. אותם חומרים מתחזים לספרי תהילים, כפי שמוצג באופן בולט בכריכתם, אך הפנים כולל, בנוסף לספר תהילים, גם את "הברית החדשה". "אסור בשום אופן להתפתות ולקבל בחינם את מה שגורמים מיסיונרים נותנים לך", המשיך להזהיר הרב ויצמן. "הם מציעים לך משהו שנראה כמו תהילים, אבל בפועל זה חומר מיסיונרי שנועד להעביר את הקורא לאותו פלג מיסיונרי בנצרות".
 
הספר המדובר הוא למעשה ספרון קטן ממדים אך עבה, בן 667 עמודים, אשר מחולק ע"י גוף הנקרא "קרן אחווה משיחית". 558 עמודים בספרון הם של הברית החדשה, ו-121 עמודים בלבד מורכבים בפרקי תהילים. השילוב בין השניים נועד ליהודים תמימים, שאינם בקיאים בתחום, לקחת את ספר התהילים-כביכול, ותוך כדי להיחשף גם לתכניה השקריים של הדת הנוצרית. ולא זאת בלבד – בסוף הספרון מוזמנים הקוראים לקבל תכנים נוצרים נוספים בחינם - "אנו מציעים לך ספרות משיחית נוספת. תוכל לבחור עד ארבעה ספרים מתוך הרשימה ללא תשלום וללא התחייבות מצדך".
 
סגן ראש עיריית חיפה, ר' אריה בליטנטל, ביקש לבדוק את המישור הפלילי של התופעה. "כבר תקופה ממושכת שפעילים מיסיונרים פועלים בחיפה, מחלקים חומר מיסיונרי מסוכן, ומנסים להעביר יהודים על דתם. הדבר החמור ביותר בתופעת המיסיון זה שהם מחלקים חומר מטעה", אמר. "במרבית הפרסומים שלהם לא ניתן להבחין מייד כי מדובר בחומר מיסיונרי. החומר שהם מחלקים נראה תמים, ורק בעיון מעמיק מגלים את התוכן האמיתי של אותו חומר. שימוש בתהילים כדי להפיץ את הברית החרשה הוא מעשה חמור ומקומם מאין כמותו, ויש לפעול למיגור תופעה זו בכל הכלים שעומדים לרשותנו. אני קורא לציבור היהודי להתעלם מכל חומר הסברה שמנסה להעביר אותם על דתם, ולא להתפתות לקבל בחינם כל מיני ספרים ומתנות אחרות מהגוף המשיחי שמציע זאת".

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

מגזין תהילים

כשקבלה ומציאות נפגשים: תהילים לפי שם האדם

מגזין תהילים

מהם פרקי תהילים? לא בטוח שאתם יודעים הכל...

מגזין תהילים

בטוחים שאתם יודעים? והפעם - מה זה תהילים

מגזין תהילים

מפתיע: מי כתב את תהילים?

מגזין תהילים

מצמרר: התינוק היהודי נזרק למים ושרד בזכות ברית המילה

מגזין תהילים

המתאגרף היהודי שהתעקש לעשות מסיבת סיום על דף גמרא יחיד

מגזין תהילים

מעניין: הייתם מתערבים על זה?

מגזין תהילים

מדהים: בזכות השתיקה וההבלגה, ניצלו חיי היולדת והתינוק

מגזין תהילים

נחשף: הסודות של התהילים

מגזין תהילים

עוגה שהצילה ממוות

מגזין תהילים

"היהודי הביט בו משתומם. האם הרב לא הבין את אשר אמר לו?"

מגזין תהילים

בזכות תענית דיבור ואמירת תהילים: "הרופאים לא האמינו ועמדו משתאים"

מגזין תהילים

"יום לאחר מכן, נערכה לתינוק בדיקת לב, והקרדיולוג לא הפסיק להתפעל" – בזכות האמונה והקבלה הטובה

מגזין תהילים

מצמרר: כמה יתרמו לעילוי נשמתכם לאחר מותכם?

מגזין תהילים

לאתר מוקד תהילים ארצי דרוש/ה משכתב/ת תוכן

עוד מאמרי תוכן בנושא מגזין תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות