תגובת נגד למיסיונרים מחיפה: חלוקת תהילים בחינם

חומרים שמחלקים מיסיונרים בחיפה מתחזים לספרי תהילים, כפי שמוצג באופן בולט בכריכתם. אך הפנים כולל, בנוסף לספר תהילים, גם את "הברית החדשה"

03/08/19 | ב' אב התשע"ט

 

עשרות אלפי הצטרפו! זה הזמן להתחבר לתהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה). להצטרפות לחצו

"מי שרוצה תהילים, שיבוא אלי, אני אתן לו תהילים בחינם", כך אמר יו"ר המועצה הדתית בחיפה, הרב אבי ויצמן, לנוכח הפרסומים אודות מיסיונרים שמחלקים חומרי תעמולה שקריים בחיפה. אותם חומרים מתחזים לספרי תהילים, כפי שמוצג באופן בולט בכריכתם, אך הפנים כולל, בנוסף לספר תהילים, גם את "הברית החדשה". "אסור בשום אופן להתפתות ולקבל בחינם את מה שגורמים מיסיונרים נותנים לך", המשיך להזהיר הרב ויצמן. "הם מציעים לך משהו שנראה כמו תהילים, אבל בפועל זה חומר מיסיונרי שנועד להעביר את הקורא לאותו פלג מיסיונרי בנצרות".
 
הספר המדובר הוא למעשה ספרון קטן ממדים אך עבה, בן 667 עמודים, אשר מחולק ע"י גוף הנקרא "קרן אחווה משיחית". 558 עמודים בספרון הם של הברית החדשה, ו-121 עמודים בלבד מורכבים בפרקי תהילים. השילוב בין השניים נועד ליהודים תמימים, שאינם בקיאים בתחום, לקחת את ספר התהילים-כביכול, ותוך כדי להיחשף גם לתכניה השקריים של הדת הנוצרית. ולא זאת בלבד – בסוף הספרון מוזמנים הקוראים לקבל תכנים נוצרים נוספים בחינם - "אנו מציעים לך ספרות משיחית נוספת. תוכל לבחור עד ארבעה ספרים מתוך הרשימה ללא תשלום וללא התחייבות מצדך".
 
סגן ראש עיריית חיפה, ר' אריה בליטנטל, ביקש לבדוק את המישור הפלילי של התופעה. "כבר תקופה ממושכת שפעילים מיסיונרים פועלים בחיפה, מחלקים חומר מיסיונרי מסוכן, ומנסים להעביר יהודים על דתם. הדבר החמור ביותר בתופעת המיסיון זה שהם מחלקים חומר מטעה", אמר. "במרבית הפרסומים שלהם לא ניתן להבחין מייד כי מדובר בחומר מיסיונרי. החומר שהם מחלקים נראה תמים, ורק בעיון מעמיק מגלים את התוכן האמיתי של אותו חומר. שימוש בתהילים כדי להפיץ את הברית החרשה הוא מעשה חמור ומקומם מאין כמותו, ויש לפעול למיגור תופעה זו בכל הכלים שעומדים לרשותנו. אני קורא לציבור היהודי להתעלם מכל חומר הסברה שמנסה להעביר אותם על דתם, ולא להתפתות לקבל בחינם כל מיני ספרים ומתנות אחרות מהגוף המשיחי שמציע זאת".

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.9 (86 מדרגים)

מומלץ!!! תהילים יומי בווטסאפ (קבוצה שקטה) - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

תגיות:

מגזין

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


המציאות עולה על כל דמיון

יש אירועים המתרחשים במציאות שהדמיון האנושי לא יכול ליצור, כזה הוא סיפורם של ג'סיקה גומז וארון ביירוס מארצות הברית

הקב"ה לא חייב לתת לך

"אם את תעשי למען אנשים מה שאת לא חייבת, מן השמים יעשו אתך מה שלא חייבים לך" אמר הרה"ג שלמה זלמן אויערבך

נבואה או הונאה?

מה עומד מאחורי צילום שהועבר ברשת וטוען כי ה"בני יששכר" חזה את עלייתו של בני גנץ

סגולות נבחרות


סגולה לשפע - תפילה לעני כי יעטוף

פרק ק"ב בתהילים - תפילה לעני כי יעטוף. (א) תְּפִלָּה לְעָנִי כִי יַעֲטֹף וְלִפְנֵי ה' יִשְׁפֹּךְ שִׂיחוֹ: (ב) ה' שִׁמְעָה תְפִלָּתִי וְשַׁוְעָתִי אֵלֶיךָ תָבוֹא: (ג) אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי בְּיוֹם צַר לִי

תפילה סגולית לפני הטבילה

תפילה מומלצת לפני הטבילה במקווה. רבונו של עולם, גלוי וידוע לפניך שקיימתי מצותך בשמירת ימי נידות וספרתי שבעה נקיים

תפילה סגולית לשלום החיילים

התפללו לשלום החיילים - תפילה מיוחדת לשלום החיילים. אנא ה’ שמור והגן על עבדיך צאן מרעיתך חיילי צבא ההגנה לישראל, הצילם מפח יקוש, לא תאונה אליהם רעה, ונגע לא יקרב באהליהם, ותצילם מכל מיני פורענויות ותאונות המתרגשות לבא בעולם

סגולה לזכות לבנים

סגולה ממרן החיד"א, ביום שתטבול האישה תתן שמן לעילוי נשמת רבי מאיר ותאמר קודם את הנוסח הבא
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |