מגזין תהילים

המכתב האחרון של הרצל שאול ז"ל לבנו הנעדר: "אין כמו עם ישראל בעולם"

מי כמוך ישראל – קראו והתחזקו באהבת ישראל. במכתבו האחרון לבנו שכתב לפני מותו, כתב הרצל שאול אל בנו אורון ז"ל: "מאז שעזבת, הגוף שלי התחיל לבגוד בי - למרות זאת אני ממשיך להיות חזק ולהאמין"


03/08/19 | ב' אב התשע"ט

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

יום של ישועות וסגולות: בל"ג בעומר נהיה במירון, נתפלל עליכם, נחלק בשמכם ח"י רוטל ונקרא זוהר לזכותכם. אל תפספסו הזדמנות לקחת חלק בסגולה הגדולה. לחצו כאן >> 

ימים ספורים לפני שהלך לעולמו, ביקש הרצל שאול ז"ל מבנו אבירם לכתוב מכתב לבן האבוד, אורון שאול, אשר לדברי צה"ל נהרג במהלך מבצע צוק איתן, וגופתו מוחזקת בשבי החמאס עד היום.
 
שני ניסיונות הקלדה לא צלחו, עקב מצבו של האב הגוסס, וכעבור מספר שעות הרצל איבד הכרתו. משפחתו הוזעקה להיפרד ממנו בשעותיו האחרונות. הדבר האחרון שביקש, בכוחותיו האחרונים, היה לחתום בעצמו על המכתב.
 
"אורון שלי, בני הגיבור, הלוחם האמיץ שלי", כתב שאול ז"ל. "מאז שעזבת, הגוף שלי התחיל לבגוד בי, לא אשקר, מצבי הגופני יכול היה להיות טוב יותר אבל לצערי הוא מידרדר, כל יום, עוד קצת ועוד קצת. למרות זאת אני ממשיך להיות חזק ולהאמין. אסור לי לוותר, כי אני רוצה להגיע לרגע שאותו אני מדמיין מהיום שנחטפת. הרגע הזה שבו ראש הממשלה והרמטכ"ל של צה"ל מתקשרים אליי ואומרים לי , הרצל, סמל אורון שאול לוחם בחטיבת גולני במסייעת 13 חוזר הערב הביתה מהמלחמה. אני מדמיין איך מיד לאחר שיחת הטלפון אני מבשר לאמא, אבירם ולאופק שאתה חוזר אלינו בעוד מספר שעות, אמנם פצוע ומותש, שבוי שמצפה לו תהליך שיקום ארוך, אבל בבית! התסריט הזה שרץ לי בראש כל שעה שומר אותי חזק".
 
"אורון אהובי, באם תראה את המכתב הזה כשתחזור, בטח יספרו לך על כל מסכת הייסורים שעברה עלינו עד חזרתך מהשבי. השקרים והמניפולציות של כל אותם אנשים שהערכנו והערצנו בעבר, אבל בקשתי היא שלא תהיה בך טינה או כעס. אתה יודע למה? כי אין אף עם בעולם כמו עם ישראל. מאז חטיפתך, מאות אלפי אנשים שמעולם לא פגשנו או הכרנו, מהצפון ועד הדרום, כולם הושיטו יד ועזרה והרעיפו אהבה אמיתית ואינסופית ורק בגלל שנשלחת למלחמה בשביל לשמור עליהם. אני בטוח שהעם הנפלא הזה לא ישאיר את אמא ואת האחים לבד לרגע גם אם מחלתי תנצח אותי. אל תשכח את זה לעולם ותהיה גאה בעם הזה ואני מצפה ממך שכשתחזור תסייע ותתרום בכל דרך אפשרית עבור אותם אלו שיזדקקו לעזרה".

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

מגזין תהילים

בזכות תענית דיבור ואמירת תהילים: "הרופאים לא האמינו ועמדו משתאים"

מגזין תהילים

"יום לאחר מכן, נערכה לתינוק בדיקת לב, והקרדיולוג לא הפסיק להתפעל" – בזכות האמונה והקבלה הטובה

מגזין תהילים

מצמרר: כמה יתרמו לעילוי נשמתכם לאחר מותכם?

מגזין תהילים

לאתר מוקד תהילים ארצי דרוש/ה משכתב/ת תוכן

מגזין תהילים

"מי שישיג 300,000 ש"ח יזכה לרכוש את הדירה!"

מגזין תהילים

הרב ניגש לבחור והציע לו עסקה מעניינת...

מגזין תהילים

מרגש: המום בלב התינוקת נעלם כלא היה

מגזין תהילים

הבן נדהם משאלתה של אימו: "מה דעתך לדחות את החתונה?"

מגזין תהילים

באותו רגע שלף האב את כרטיס האשראי שלו...

מגזין תהילים

"אם לא אקבל טיפול מיידי, אסיים את חיי..."

מגזין תהילים

מדהים: בחר לשמח חתן יתום, והכל התהפך לטובה...

מגזין תהילים

מזעזע: חשב שהציל ילדה קטנה, האמת התגלתה לאחר 20 שנה...

מגזין תהילים

מפחיד: מה מנע מבני הזוג להפוך להורים שנים רבות?

מגזין תהילים

"לפתע נכנסו שני שומרים חמושים באקחים שלופים..."

מגזין תהילים

ניצל ממות בטוח בזכות רגע אחד...

עוד מאמרי תוכן בנושא מגזין תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות