דרמטי: האב התבצר בבית החולים כדי למנוע את ניתוק בנו ממכשיר ההנשמה

הבן היה שרוי בתרדמת והרופאים רצו לנתקו ממכונת ההנשמה, אך האב התבצר בחדרו של הבן כדי להצילו. אז התרחש הנס המופלא

01/01/19 | כ"ד טבת התשע"ט

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

 

סיפור מפעים, המלמד עד היכן יכולה להגיע מסירות אב לבנו, התרחש בארה"ב. הסיפור החל כאשר בנו של ג'ורג' פיקרינג מארה"ב לקה בשבץ, והיה במצב של תרדמת במשך כמה חודשים בבית חולים. הרופאים שוחחו עם בני המשפחה והסבירו להם כי אין סיכוי שבנם יתעורר מהתרדמת שבה הוא שרוי. בני המשפחה קיבלו בצער את דברי הרופאים, ואף חתמו על טופס לתרומת איברים.

 

היחיד מבני המשפחה שהתנגד לניתוק ממכשיר ההנשמה היה אב המשפחה ג'ורג'. לאחר שהבין כי בית החולים לא מתחשב בהתנגדותו לנתק את בנו ממכשיר ההנשמה וכי הם נערכים לבצע זאת – נקט ג'ורג' בצעד חריג אך אמיץ. הוא הסתגר בחדר בנו בבית החולים עם אקדח ואיים להרוג את כל מי שיתקרב לחדר.

 

"אני אהרוג את כולכם"

 

הצוות הרפואי לא העז להיכנס לחדר והזמין מיד כוחות משטרה, שהגיעו למקום וניסו לדון עם ג'ורג' על פשרה מעבר לדלת. ניסיונותיהם לא צלחו, וג'ורג' סירב לשתף פעולה או להגיע לכל פשרה שהיא. "אני אהרוג את כולכם", צעק ג'ורג' לעבר הדלת. צוותי תקשורת רבים הגיעו למקום, מסקרים את המחזה החריג שהתרחש בבית החולים. "פיקרינג נחוש להציל את חיי בנו. הוא מתעקש שבנו לא מת מוות מוחי", דווח בתקשורת.

 

מצלמות התמקמו בכל זווית אפשרית בבית החולים ונעו בין השוטרים והצוות הרפואי, שרצו במקום, לבין הדלת הנעולה. בינתיים בחדר אחז ג'ורג' בחוזקה בידו של בנו, מתפלל ומייחל לנס. האינטואיציה שלו אמרה לו כי בנו עדיין בחיים, ועליו לעשות הכול כדי להוכיח זאת. הוא הבין שהוא לא יוכל להישאר זמן רב במצב הזה; במוקדם או במאוחר דלת החדר תיפרץ.

 

"ידעתי שאני צריך להיות עם הבן שלי ולא לוותר עליו"

 

"תקרא לזה אינטואיציה של אבא. משהו אמר לי שבית החולים טעה בשיקול הדעת שלו. הרופאים נעו מהר מדי, וידעתי שאם יש לי שלוש או ארבע שעות באותו לילה, הייתי כבר מרגיש את זה אם ג'ורג' היה מת מוות מוחי. אף אחד לא הקשיב לי, אז הדרך היחידה שבה יכולתי להרוויח קצת זמן היא על ידי איומי אקדח, וכל מה שידעתי באותם רגעים הוא שאני צריך להיות עם הבן שלי ולא לוותר עליו", שחזר ג'ורג'.

 

האינטואיצה האבהית התגלתה כנכונה כשפתאום חש ג'ורג' בלחיצה רפויה מכף ידו של בנו. האב הבחין מיד בתזוזות נוספות בגופו של בנו. בדיוק באותו הרגע שבו פרצו כוחות המשטרה את דלת החדר ועטו לעבר ג'ורג' במטרה לעצרו, פקח הבן את עיניו, לעיניהם המשתאות של השוטרים ושל הצוות הרפואי.

 

"היום אני יודע: זו הייתה אהבה"

 

בסופו של דבר הבן החלים לחלוטין, והאב הביע תקווה שהמערכת הרפואית תפיק מהסיפור שלהם לקחים. הבן סיכם את המקרה מנקודת מבטו: "כל דבר טוב שעושה אותי למי שאני היום נזקף לזכותו של האיש הזה, אבא שלי שיושב לידי. הוא עמד איתן מול החוק השבור של המדינה שלנו, החוק שאומר שיש לנתק אנשים ממכונות שמאריכות את החיים שלהם – אפילו שהם לא מתים באמת. אני כאן עכשיו רק בזכות העקשנות שלו עליי, והיום אני יודע: זו הייתה אהבה".

 

 

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.4 (502 מדרגים)

 

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - לחצו כאן לפרק במייל וכאן לפרק בווטסאפ

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


אביב גפן: "עזבו את בני ברק, הם לא אשמים"

במגזר הכללי אביב גפן הוא דמות מוכרת מתחום השירה שקנתה את פרסומה גם בזכות התבטאויות שנויות במחלוקת לאורך השנים, מגיפת הקורונה הובילה אותו שוב להתבטא באופן שנוי במחלוקת והפעם על המגזר החרדי אשר במשך שנים נתפס אצלו באופן שלילי

נס רפואי -שב להכרה שבוע לאחר שהוכש על ידי נחש

שבועיים לאחר שאושפז בבית החולים הדסה עין כרם כשהוא מורדם ומונשם עקב הכשת נחש, נראה כי תלמיד הישיבה רפאל חיים מנחם מנדל פוגל חזר לאיתנו והוא צפוי להשתחרר מבית החולים בקרוב. לאביו של רפאל חיים מנחם מנדל אין ספק כי התפילות הן שהובילו להחלמתו הפלאית של בנו

"גם אם בנותינו היו יכולות להיוולד מחדש, לא היינו רוצים שהן תהיינה אחרות"

הסיכוי ללידת תאומים זהים עם תסמונת דאון הוא אחד למיליון, הזוג ג'ודי ומאט פרי גילו זאת כשהרופא שלהם בישר להם: מזל טוב אתם בהריון עם תאומות, לשתיהן יש תסמונת דאון. מאז עסוקים השניים בהפרכת המיתוסים השליליים הנלווים לתסמונת

מלאך שהציל מאות אנשים: ראיון עם הרב ישעיהו הבר זצ"ל, שנערך לפני פטירתו

הוא עבר השתלת כליה בעבר, ומאז מדובר בפרויקט חייו. הרב ישעיהו הבר, יו"ר ארגון "מתנת חיים", בשיחה מרתקת על תקופת המחלה, על ההחלמה ועל ההחלטה הנועזת להקמת ארגון שמטרתו לעודד מודעות להשתלות כליה. אז מה מביא אדם מן השורה להקים ארגון מהפכני להצלת חיים? ראיון מעורר השראה

הכל מאת השם

הסיפורים הבאים לקוחים מן הספר "מנורת המאור", הספר "מבחר הפנינים" ומדברי בעל הנתיבות שלום מסלונים, ועיקרם אמונה שהכל מהשם יתברך

פלישת דובי הקוטב

לעיירה קטנה השוכנת באזור הארקטי ברוסיה פלשו 56 דובי קוטב רעבים והתושבים הכריזו על מצב חירום

אנחנו אור לגויים

מדינת ישראל מקדישה זמן ומאמצים לסייע לאנשים במוקדי אסון רבים ברחבי העולם, והדברים מטביעים חותם

"זה נס שאני כאן"

אם לשניים התעוררה לאחר שהייתה בתרדמת 7 חודשים והרופא הציע למשפחתה לנתק אותה מהמכשירים

סגולות נבחרות


תפילה ללידה קלה + סגולות

תפילה וסגולות ללידה קלה ומוצלחת, כולל פרק תהילים ללידה קלה. יש לקרוא לפני לידה או אפילו בחדר לידה. לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד: יַעַנְךָ יְיָ בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלהי יַעֲקֹב: 

פרקי תהילים סגוליים - תפילה לרפואה

תפילה לרפואה, עבור כל מי שנזקק לרפואה שלמה. "יְיָ יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ יְיָ יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם".

סגולה לשמחה אמיתית

מה הקשר בין שמחה לבין אכילת מאכל אדום? 4 סגולות שאולי לא הכרתם, להשגת שמחה אמיתית

סגולה לחתונה

הרב יגאל כהן בסרטון קצר על סגולה גדולה לחתונה: מעלת הענוה
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |