תחיית המתים באסון קרלין: ליעקב פרלמן לא הותירו הרופאים תקווה, אבל אז אירע הנס העצום

נס גדול: יעקב פרלמן נפצע אנושות בקריסת הטריבונה בקרלין. הרופאים לא נתנו לו סיכוי, אבל כשיש אמונה ותפילות – זוכים לראות תחיית המתים מול העיניים

23/05/21 | י"ב סיון התשפ"א

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

 

יעקב פרלמן, 23, הובהל בליל חג השבועות לבית החולים כשמצבו אנוש. הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה שכללה פגיעת ראש. הרופאים נאבקו על חייו, ערכו ניתוח חירום שייצב את מצבו, ואף רגלו ניצלה בנס גדול.

עם ישראל זעק לרפואתו השלמה של יעקב בן גיטל, ושל שאר פצועי האסון בקרלין, ובתוך מספר ימים חל שיפור משמעותי במצבו. "התקדמות ניסית", מגדירים הרופאים ומייחלים להמשך החלמה שלמה.

"הנס של יענקי החל כבר במקום האסון", מספרת משפחתו באחד הראיונות שהעניקו לכלי התקשורת, "בזכות תושייתם של החובשים ואנשי ההצלה שהחליטו להילחם על חייו הצליחו להשיב לו דופק ולהציל את חייו לאחר שכבר כמעט הוכרז כמת. כשהגיע לשערי צדק הרופאים נאבקו על חייו והצליחו לייצב את מצבו".

מוטי פריד, יו"ר אגודת 'סעד ומרפא' מציין כי מדובר בנס של תחיית המתים. "הייתי פה בליל החג ובין הפצועים היו שתים שהוגדרו כגוססים ממש שאין מה לעשות איתם. פגיעה רב מערכתית והחובש אמר שהילד הזה יום טוב שמחה קליין והשני האברך יענקי פרלמן בר מינן לא ישרדו ויצטרפו למנין המתים.

"אם היום, תוך כמה ימים, הורידו לו את ההנשמה והוא נושם בכוחות עצמו, זה נס תחיית המתים. זה חיזוק עצום שאנשים קיבלו על עצמם קבלות טובות לרפואתם, והנה אנו רואים נס תחיית המתים בדורנו ממש. זה אומר, שבעזרת השם הם יצאו מפה על הרגליים. צריך להמשיך להתפלל ונראה ניסים גדולים", סיים פריד בהתרגשות.

נס הצלתו של יעקב מעניק לנו כוח, בתוך הקושי וההסתר, להמשיך להאמין שאבא בשמים שומע תפילה. אנא המשיכו להעתיר בתפילה עבור יעקב בן גיטל, יום טוב שמחה בן חיה יהודית, ושאר פצועי קרלין, שמצבם של 13 מהם מוגדר קשה.

 

ק

(א) מִזְמוֹר לְתוֹדָה: הָרִיעוּ לַיהוָה, כָּל-הָאָרֶץ. (ב) עִבְדוּ אֶת-יְהוָה בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו, בִּרְנָנָה. (ג) דְּעוּ כִּי יְהוָה, הוּא אֱלֹהִים: הוּא-עָשָׂנוּ, ולא (וְלוֹ) אֲנַחְנוּ עַמּוֹ, וְצֹאן מַרְעִיתוֹ. (ד) בֹּאוּ שְׁעָרָיו, בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה; הוֹדוּ-לוֹ, בָּרְכוּ שְׁמוֹ. (ה) כִּי-טוֹב יְהוָה, לְעוֹלָם חַסְדּוֹ; וְעַד-דֹּר וָדֹר, אֱמוּנָתוֹ.

דרגו את המאמר: 

ממוצע (0 מדרגים)

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ מרכזיות במוקד תהילים ארצי. הצטרפו לאחת מהן לפחות בלחיצה: קבוצות פרק תהילים יומי + קבוצות הסגולה/התפילה היומית

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


מדהים: ’’זאת ההחלטה ששינתה את חיי’’

''כשחזרתי הביתה מצאתי מקרר ריק, ארונות ריקים, המטרנה נגמרה, חבילת הטיטולים כמעט מרוקנת, ובמיטות ישנים ילדים שצריכים לאכול מחר בבוקר… אבל במקום לבכות, לדאוג וללוות, כדרכי עד אותו ערב, הפעם נהגתי אחרת…''

הונאת הכשרות הגדולה נבלמה

ביום שיש האחרון, פרסמה הרבנות הראשית הודעה דחופה אודות הסרת הכשרות ממפעל הכהנים בנהריה עקב מציאת טריפות. כמו כן הנחתה הרבנות את כל מי שרכש בשר מן המפעל לבצע שאלת רב בנוגע להכשרת כלים.

ה’קצר’ שהציל את בני המשפחה מהאסון במיאמי

משראה האיש כי החניה בבית המלון עולה הרבה כסף, החליט להוריד את בני משפחתו במלון וחזר להחנות את הרכב בחנייה שבביתו, על מנת לחזור משם למלון ברגל. והנה, ברגע שסילק רגליו מהבניין…

הרב פינטו שליט"א: הגיע הזמן להשתנות

"יש גזירה קשה על עם ישראל, עם ישראל זה עם שיודע לעשות את הטעויות הכי קשות שבעולם... מי שפותח את העיניים בצורה נכונה מבין שהדרך שהעולם הולך הוא דרך של טעות מהיסוד"

"אני כאן" - השיר שיוסף מרדכי ז"ל זכה לשמוע שעות בודדות לפני שהלך לעולמו

בגיל 3 התגלתה המחלה בגופו של הילד יוסף מרדכי, השנה כשמלאו לו 14 הלך לעולמו. שרולי ברוכנר ונתנאל ישראל ליוו אותו בתקופת חייו האחרונה, ואת השיר שחיברו לרפואתו וזכה לשמוע שעות ספורות לפני שהלך לעולמו, אנו מבקשים שתשמעו

סגולות נבחרות


לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |