מגזין תהילים

ילדה בגיל 68: "היו לי אכזבות רבות, אך אין דבר שאלוקים אינו יכול לעשות"

לידת תאומים היא תופעה נפוצה בשנים האחרונות, גם נשים היולדות בגיל מבוגר אינן חריגות בנוף יותר אך הסיפור הבא מדהים במיוחד, מרגרט אדנוגה בת ה-68 ובעלה נוח בן ה-77 הביאו לעולם ילדים לראשונה, לאחר 46 שנות נישואים


24/05/20 | א' סיון התש"פ

הגדלת טקסט

הקטנת טקסט

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

לידת תאומים היא תופעה נפוצה בשנים האחרונות, גם נשים היולדות בגיל מבוגר אינן חריגות בנוף יותר אך הסיפור הבא מדהים במיוחד, אישה ניגרית בת 68, ילדה תאומים בבית חולים אוניברסיטאי באפריקה, לאחר 46 שנים בהן ניסתה להרות. הלידה התרחשה בחודש אפריל האחרון. בכתבה ששודרה בערוץ חדשות מקומי נפרש סיפורם של השניים בהרחבה:

נוח בן ה-77 ומרגרט אדנוגה בת ה-68 נישאו בשנת 1974 ומאז ניסו להרות ולהביא ילדים לעולם. לאורך השנים עברו טיפולים שונים אך דבר לא הועיל. על ההריון שהוביל ללידת התאומים שלהם והתרחש בבית החולים האוניברסיטאי LUTH בניגריה, סיפר האב הנרגש לכתבת הערוץ המקומי: "קראתי בעיתון את סיפורה של אישה בת 67 שהרתה בזכות טיפולי פוריות בבית חולים פרטי וזה נתן לי כוח" פתח את דבריו ,והוסיף, "בשנת 1996, עשר שנים לאחר שנישאנו, חלמתי חלום בו נאמר לי ששמי ינשא בכל רחבי העולם". "תהיתי" הוא אומר בכתבה, "איך זה יכול להיות? היו לי אנשים רבים שלא חפצו בטובתי באותם הימים, אבל הנה אנחנו כאן היום" הוא אומר ומתייחס לעובדה כי לידת התאומים שלו זכתה לכותרות ברחבי העולם כולו.

האב הגאה נשאל האם העובדה שהשניים לא הצליחו להביא לעולם ילדים לאורך עשרות שנים, הובילה אותו לשקול להיפרד מאשתו ולהקים משפחה עם אישה אחרת, לכך השיב בחדות: "לא!, היא האישה היחידה בחיי. אמרתי לה. הבטחתי לה. משום שהיא אישה טובה, היא האישה האידיאלית, היא אשתי, היא אמי, היא אחותי, היא הכל בשבילי".

לאחר שהשניים שחוררו מבית החולים וחזרו לביתם, נשאלה האם הטרייה, איך התחושה להיות אם בגיל כזה וענתה בעיניים דומעות: "אני מאוד שמחה, אני שמחה בכל פעם שאני מביטה בהם". בעיניים דומעות היא סיפרה למראיין: "היו לי אכזבות רבות, אך אין דבר שאלוקים אינו יכול לעשות, הייתה לי אמונה בכך".

לידת התאומים של השניים בוצעה בניתוח קיסרי בשבוע ה-37 להריון. הרופאים שטיפלו בגברת אדנוגה הוסיפו כי הריון בגיל כזה אינו מומלץ ונושא בחובו סיכונים רבים, אך הריונה של מרגרט עבר בשלום והיא ילדה תאומים בריאים.

עדיין לא הצטרפת לווטסאפ שלנו? כולם מוזמנים למשפחת אומרי התהילים הגדולה בעולם! לקבוצת פרק תהילים ביום לחצו כאן >> לקבוצת הסגולה היומית לחצו כאן >>

מגזין תהילים

"היהודי הביט בו משתומם. האם הרב לא הבין את אשר אמר לו?"

מגזין תהילים

בזכות תענית דיבור ואמירת תהילים: "הרופאים לא האמינו ועמדו משתאים"

מגזין תהילים

"יום לאחר מכן, נערכה לתינוק בדיקת לב, והקרדיולוג לא הפסיק להתפעל" – בזכות האמונה והקבלה הטובה

מגזין תהילים

מצמרר: כמה יתרמו לעילוי נשמתכם לאחר מותכם?

מגזין תהילים

לאתר מוקד תהילים ארצי דרוש/ה משכתב/ת תוכן

מגזין תהילים

"מי שישיג 300,000 ש"ח יזכה לרכוש את הדירה!"

מגזין תהילים

הרב ניגש לבחור והציע לו עסקה מעניינת...

מגזין תהילים

מרגש: המום בלב התינוקת נעלם כלא היה

מגזין תהילים

הבן נדהם משאלתה של אימו: "מה דעתך לדחות את החתונה?"

מגזין תהילים

באותו רגע שלף האב את כרטיס האשראי שלו...

מגזין תהילים

"אם לא אקבל טיפול מיידי, אסיים את חיי..."

מגזין תהילים

מדהים: בחר לשמח חתן יתום, והכל התהפך לטובה...

מגזין תהילים

מזעזע: חשב שהציל ילדה קטנה, האמת התגלתה לאחר 20 שנה...

מגזין תהילים

מפחיד: מה מנע מבני הזוג להפוך להורים שנים רבות?

מגזין תהילים

"לפתע נכנסו שני שומרים חמושים באקחים שלופים..."

עוד מאמרי תוכן בנושא מגזין תהילים

X
  • © כל הזכויות שמורות