אחד למיליון: החברים הטובים גילו כי הם אחים

הסיפור הבא נשמע דמיוני: שני חברים טובים, המלווים זה את זה במשך שנים, מגלים לתדהמתם כי הם אחים

21/11/19 | כ"ג חשון התש"פ

 

עשרות אלפי הצטרפו לתהילים יומי במייל. קוראים תהילים ורואים ישועות. להצטרפות לחצו

"אחד למיליון" היא סדרה דוקומנטרית המשודרת בערוץ טלוויזיה מסחרי. התכנית, אשר היא פרי יוזמתה של המנחה, מלקטת סיפורים אשר בשמיעה ראשונה נשמעים דמיוניים לחלוטין. סיפורם של שני vחברים טובים, ליאור ועופר, אשר הכירו זה את זה במשך שנים בלי לדעת שהם בעצם אחים, הוא אחד מהסיפורים הללו.

ליאור ועופר נפגשו לראשונה, במקרה, בתחנה המרכזית בירושלים. עופר אשר שימש כמאבטח של התחבורה הציבורית, סייר בין התחנות. ליאור ניגש לשאול אותו שאלה כלשהי, משום שחש כי עופר מוכר לו ממקום כלשהו אך לא הצליח להיזכר בסיבה לכך. השניים ניהלו שיחה קלילה ונפרדו כשהגיע האוטובוס לו המתין ליאור.

עם הזמן, השניים מצאו עצמם נתקלים זה בזה במקומות שונים והשיחות ביניהם הלכו והעמיקו. עופר אשר עבר תהליך התחזקות החליט ללמוד במכון מאיר בירושלים. בתכנית הוא מספר כי כשהגיע למכון מאיר, גילה לתדהמתו את ליאור בין הלומדים. ליאור, כמו עופר, עבר גם הוא תהליך התחזקות. המפגש המחודש, שלושה חודשים לאחר הפגישה שקדמה לה, הדהים את השניים. עופר וליאור הופכים לשותפים לחדר במכון מאיר. החיבור ביניהם הולך ומעמיק, באופן שאיש משניהם אינו יכול להסביר.

עופר גדל בבית דתי עם שבעה אחים, כל מה שליאור ידע על עצמו, הוא כי נמסר לאימוץ כשהיה פעוט, כי ונולד פג. כשליאור נישא, עופר הוא זה שמלווה אותו בטקס ובהכנות. אך איש מן השניים אינו יודע דבר על הקרבה המשפחתית ביניהם.

בגיל 30 מחליט ליאור לפתוח את תיק האימוץ שלו ונקבעת לו פגישה עם הוריו ואחיו. במפגש, אליו נבצר מעופר להגיע, מספרים לו בני המשפחה על האח החסר. פרט אחר פרט, ליאור מוצא כי חייהם משיקים זה לזה. השם והפרטים מצטרפים אלו לאלו, אך ליאור מסרב להאמין כי מדובר בחברו מן הלימודים במכון מאיר.

בסופו של דבר, אוזר ליאור אומץ ותוהה לגבי פרט מסוים בחייו של עופר. כשהוא מקבל את האישור לכך, הוא מציין כי האח החסר למד אתו בישיבה. שיחת הטלפון שעורכים בני המשפחה עם האח החסר עופר, מגלה כי החבר הטוב מימי הלימודים הוא אכן האח האבוד.

ליאור ועופר מספרים כי מאז התקרבו כל בני המשפחה, כי הם שומרים על קשר קרוב בין המשפחות ומגלים מחדש את מערכת היחסים ביניהם, כעת כאחים.

דרגו את המאמר: 

ממוצע 4.6 (63 מדרגים)

הדרך לישועה שלך בע"ה: קבלת קריאת תהילים יומי ביחד עם עשרות אלפי יהודים - להצטרפות לחצו

תכנים שיעניינו אותך (מתחלף מדי יום בחצות)מאת https://www.tehillim-center.co.il/

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך


צביקה הדר: "התורה היא של כולנו"

בעקבות ביטול מופע ההתרמה לאגודת "עזרה למרפא" של הרב פירר ופרסום מכתב בנושא לקהל עוקביו ברשת החברתית, התראיין השחקן צביקה הדר לעיתון מקור ראשון

המציאות עולה על כל דמיון

יש אירועים המתרחשים במציאות שהדמיון האנושי לא יכול ליצור, כזה הוא סיפורם של ג'סיקה גומז וארון ביירוס מארצות הברית

הקב"ה לא חייב לתת לך

"אם את תעשי למען אנשים מה שאת לא חייבת, מן השמים יעשו אתך מה שלא חייבים לך" אמר הרה"ג שלמה זלמן אויערבך

נבואה או הונאה?

מה עומד מאחורי צילום שהועבר ברשת וטוען כי ה"בני יששכר" חזה את עלייתו של בני גנץ

סגולות נבחרות


תהילים לזיווג הגון מהשל"ה הקדוש

יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ, יְיָ אֱלֹהַי וֵאלֹהֵי אֲבוֹתַי, שֶׁתַּמְצִיא לִי בְּרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים וּבַחֲסָדֶיךָ הַגְּדוֹלִים אֶת זִוּוּגִי הָרָאוּי לִי בִּזְמַנּוֹ. זִוּוּג הָגוּן הָרָאוּי לְהוֹלִיד תַּלְמִיד חָכָם, גָּדוֹל בְּתוֹרָה וּבְיִרְאָה, מִזֶּרַע צַדִּיקִים וְאַנְשֵׁי אֱמֶת וִירְאֵי חֵטְא

סגולה לאריכות ימים

...ותבטל מעלינו כל גזירות קשות ורעות, ובצל כנפיך תסתירנו, ונהיה בריאים בכל אברינו וגידינו, ותשמרנו מכל צרה, ומכל פחד, ומכל חולי
לכל הסגולות
אומרים תהילים בשבילך 24 שעות: 1-700-700-721   |